shezofrenik 0 Takipçi | 11 Takip
19 02 2016

Masallar ve o masallara inananlar

Gören duyan varsa selam vermeden başlamak istemem herkese merabaaaa  :D öncelikle..

 

Nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum ama bir problemim var..

 

Ben aşık olamıyorum açık ve net. Bu durumda beni çok üzüyor doğrusu.Yani biri gelip aşk nedir? daha öne aşık oldun mu?  dediğinde ben cevap veremiyorum, ama birine sorduğunda belli yanıtları alıyorsun  mesela''' karar vererek aşık olamazsın bi bakmışsın aşık olmuşsun'' diyorlar ya hani, bu durum bende biraz farklı işliyor ben baya karar veriyorum.

Ben önce birini gördüğümde, güzelce bi kesiyorum bi bakıyorum tipine- önceden mavi göz takıntım vardı Allah'tan bu durumu aştım yada aşmak zorunda kaldım ağzım baya bi yandı yani anlayacağınız - sonra çaktırmadan göz hapsine alıp belli bi hareketine yada yaptığı küçük bi espriye bi düşünceye göre dikkatimi daha çok çekiyor ve ahha işte bu diyorum !!

Sonra onla ilgili gelsin bir sürü hayaller....

Ben ona ister istemez bi karakter yüklüyorum hayalimde, ve genelde benim yüklediğim karakter o kişinin üstüne oturmuyor tabiri caizse (hep bu kalıbı bi yerde kullanmak istemişimdir ayrıca :D ).

 

HAYALİMİ GİYDİRDİM BEDENİNE , SUPERMAN YAPMAYA ÇALIŞTIM, BIRAK BENİ KURTARMAYI, UÇAMADIN BİLE...

 

Ama benim karşımdaki kişiye kızmaya hakkım yok bunu ben yapıyorum ve kendime de engel olamıyorum açıkçası önce tanımaya çalışsam bunların hiç biri olmayacak ama;

 

İtiraf etmem gerekirse neden böyle olduğuyla ilgili (tabi benim fikrim ) ben birine çok aşık olmuştum değişik bi hikayeydi, 5 sene önce falan(belki bi gün anlatırım ) ama hala aklımdadır. Ondan sonra hep böyle oldu kendimi hiç bırakamadım. Kontrol hep bende olsun istiyorum,  çünkü kırılmaktan çok korkuyorum.Belki çok saçmasın  dersiniz ama ben böyleyim yapamıyorum kendimi koşulsuz bırakamıyorum artık hep plan yapıyorum.Aşık olacağım kişiyi bile planlamaya çalışıyorum bu bana mutluluk getirmeyecek biliyorum ama engel olamıyorum.

 

Benim gibi düşünen var mı yada neden böyle olduğuyla ilgili bi fikri olan var mı? merak ediyorum.


Benden bu kadar, denk gelip okuyan, inci tanesi arkadaşım,  muckss..

 

0
0
0
Yorum Yaz